U shtrua te spitali Amerikan! Luizi i tregon Tanit hallin, do dal te shtunen sepse…(Foto)

Luiz Ejlli ka gjithë ditën e djeshme që thotë se të shtunën mund të lërë përfundimisht shtëpinë e “Big Brother VIP2”. Ai mendon se do ketë edhe për të një zarf të zi për shkak të debatit që pati me Eva Alikajn.

 

Kjo e fundit u përjashtua nga Vëllai i Madh dy ditë më parë, pasi ofendoi Krist Aliajn si dhe iu kthye Luizit duke i thënë “ta çaj kafkën”. Ndërkohë Ejlli, gjatë një bisede me Tan Brahimin, u shpreh se e ka kapur një tip sikleti nga kjo gjë.

 

Pjesë nga biseda:

Luizi: Më ka kapur një siklet

 

Tani: Për ça?

Luizi: Se mund të iki të shtunën

Tani: Kush?

Luizi: Unë. Për atë rastin me Evën

 

Tani: Seriozisht e ke?

Luizi: Për Zotin po

Tani: Po jo o burrë, ça je t’u thënë. Po të ishte për të ikur të shtunën, do kishe ikur dje.

Luizi: Jo, nuk është ashtu. Është si herën e kaluar me rastin e Kiarës te lavamani, nuk e sollën direkt, e sollën para.

 

Tani: Nuk ka shanse

Luizi: Atë dua, por do e marr vesh nesër

Tani: Nuk ka shanse

 

Luizi prej ditesh ka qendruar i shtrire ne krevat, dhe nje nga arsyet qe te gjithe kemi menduar ka qene arsyeja e debatit te tij me Kiaren. Por e verteta duket ndryshe, ai eshte shprehur se vu an nga Septilokoku, nje dhi mbje e forte me shume se migrena. Ai ka qendruar shpesh te dhoma e rrefimit, ku ka marre mjekim nga mjeket e specializuar, por nuk ka qene e mjaftueshme.

 

Sipas bloggerit Andrea, i cili deri tani ka patur burime te besueshme nga stafi i Big Brother, Luizi ka shkuar diten e djeshme tek spitali Amerikan, per te bere disa analiza, e gjitha ka qene e fshehte. Luizi nuk eshte rregjistruar ne spital, ka bere vizitat, dhe pritet qe deri te Shtunen, pra ne Prime, te dalin rezultatet e tij. Produksioni i ka komunikuar qe nese rezultatet e tij nuk dalin mire, ai do jete i detyruar te largohet nga Big Brother. Dhe kjo duket e besueshme, nga menyra si ai eshte shprehur, qe nese ia del te shtunen mos te largohet, te dielen ai do luftoje dhe do fitoje. Urojme qe LUANI i Bigut te jete mire me shendet, dhe gjithcka te shkoje mire per te

 

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...