Olta bisedon me maestron për Luizin: Ky po nuk e fitoi BBV, do të shkojë te 5-sa, do kalojë nga mendja (VIDEO)

Banorja e “Big Brother Vip”, Olta Gixhari teksa bisedonte me maestron, komentoi Luizin për fitoren e këtij spektakli, pasi ai vazhdimisht thotë se do ta fitojë.

 

Ajo u shpreh se nëse ai nuk e fiton BBV, do të “të kalojë nga mendja”, pasi çdo ditë sillet si fitues. Këngëtari iu përgjigje duke thënë: “jam me targa CD moj Olta dhe merresh me mua.”

 

Pjesë nga biseda:

Luizi: jam me targa CD moj Olta dhe merresh me mua.

 

Olta: Po mirë more, të ra thika në mjaltë dhe prandaj.

 

Luizi: Tani jam me targa FT (fitues)

 

Olta: Bravo! Ky do të shkojë te pesa po nuk fitoi, do të kalojë. Se ky nuk e mendon asnjë sekond që nuk do ta fitojë. Dhe ky çdo ditë sillet si fitues dhe realisht sikur të ndodhi që ky nuk do ta fitojë, ky realisht do të dalë nga trutë.

 

 

SHIKO VIDEON

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME