Dea dhe Olta flasin për Shpatin: Është i fuqishëm. Të ngre pa problem!

Olta u përzgjodh rastësisht nga Shpati që ata të performonin bashkë për “Dancing With Big Brother”. Teksa sot do zhvillohet gjysmë finalja, Olta dhe Shpati kanë bërë prova disa herë gjatë ditës.

 

Kjo e fundit u shpreh e kënaqur për angazhimin e Shpatit në këtë sfidë. Olta tha se sa herë ajo i thotë Shpatit që të bëjnë prova, ai është gjithmonë gati dhe nuk thotë asnjëherë jo.

 

Dea nga ana tjetër u shpreh se Shpati është djalë i fuqishëm. Ajo tha se kur ka padjeshka gjatë kërcimit, ai të ngre pa problem dhe se nuk e ndjen fare gravitetin e tokës.

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME