“Ti ke pasur fat”/ Maestro komenton çiftin në shtëpinë e BBV, habit Luizi: Vajza të tilla janë… (Video)

Mbrëmjen e djeshme Luiz Ejlli dhe Kiara Tito diskutuan sërish për marrëdhënien tyre dhe kësaj radhe u pajtuan me njëri-tjetrin.

 

Mes tyre pati përqafime dhe puthje, e teksa qëndronin në oborr duke dëgjuar muzikë u përlotën.

 

Më pas Armaldo Kllogjeri iu bashku dhe i tha këngëtarit të njohur se ka fat dhe duhet të dijë ta ruaj.

 

Luizi u shpreh se vajza të tilla janë të vështira sepse mërziten shpejt dhe se ndonjëherë ai bën gabime.

 

Por Armaldo e këshilloi të krijojë një marrëdhënie solide dhe ta toleroj Kiarën.

 

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME