Ndahet nga jeta diten e sotme gazetari i njohur i RTSH

Ndahet nga jeta gazetari Milto Baka. Ai ishte ne moshen 77-vjeçare.

Unioni i Gazetarëve Shqiptarë ben me dije lajmin ku ka dhënë një mesazh ngushëllimi për familjarët e Bakës.

 

Milto Baka mbajtur detyrën e shefit të Departamentit të Informacionit në RTSH.Dhe ka pasur nje karriere te gjate ne media.

 

 

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per bizneset jane rritja e cmimeve, mungesa e fuqise puntore e shume faktore te tjere qe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per...

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...