Ka humor të hollë kjo…/ Dea e bindur që do fitojë BBV: Ti Luiz nuk do shkosh as në finale

Dea Mishel duket se është e bindur se do të fitojë këtë edicion të “Big Brother VIP2”. Kur Luiz Ejlli e pyeti se kush do e fitojë, ajo tha menjëherë emrin e saj. Madje këtë pyetje ia ka bërë edhe Olta Gixhari dhe Dea ka thënë sërish emrin e vet.

 

Mbrëmë, Luizi ka shkuar te dera kryesore dhe i thotë Deas që të shkojë ta prekë. Kjo e fundit i thotë se nuk e ka bërë as kur ka hyrë dhe nuk do ta bëjë as në finale kur të fitojë.

 

E jo vetëm kaq, pasi ajo i tha Luizit se ai mund të jetë duke e parë nga televizori finalen e madhe të “Big Brother VIP2”.

 

Pjesë nga biseda:Luizi: O Dea më dëgjo mua, preke. Dea: Jo.Luizi: Unë e kam prekur, nuk e lëshoj. Hajde e preke 1 sekonde. Dea: Jo. Luizi: Nuk do ta prekësh? Dea: Jo. Luizi: Do ta prekësh vetëm 1 herë?

 

Dea: Po nuk do e prek asnjëherë.Luizi: Pse, pret me ta hapur kush?Dea: Jo.Luizi: Kujton se është Amos aty pas kur të dalësh.

 

Dea: Kur të fitoj në finale do më marrin aty jashtë besoj do jetë skena që do bëhet finalja me dy finalistët. Nuk e di a do jesh ti, mund të jesh duke e parë nga televizori. Muizi: A do e prekësh?Dea: Jo, nuk kam kuriozitet.

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per bizneset jane rritja e cmimeve, mungesa e fuqise puntore e shume faktore te tjere qe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per...

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...