E shihni çdo dy-tre ditë në ekran, ja kush do hyjë nesër në BBV

Një tjetër personazh i njohur pritet t’i bashkohet së shpejti reality show-t “Big Brother Albania VIP”.

 

Zoom.al mëson se bëhet fjalë për Antoneta Koçin. Ende nuk dihet nëse ajo do t’i bashkohet formatit të shtunën e kësaj jave, apo të martën e ardhshme.

 

Ishte pjesëmarrja vite më parë në emisionin e dashurisë “Për’puthen”, që i dhahov televiziv Antonetës dhe u përfol gjatë mbi natyrën e saj të drejtpërdrejtë.

 

Mbetet për t’u parë se si ajo do të përshtatet në lojë dhe padyshim, si do të ndikojë në ekuilibrat e shtëpisë.

 

Antoneta është një personazh që e njeh mjaft mirë këtë format duke qenë protagoniste për një sezon në Përputhen, pra ka eksperiencë televizive dhe e di çfarë e pret.

 

Antoneta nuk do jetë hyrja e vetme e re pasi do të ketë edhe personazhe të tjerë duke parë që u përjashtuan dy banorë brenda një dite këtë javë si Ermiona Lekbello dhe Eva Alikaj.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME