Big Brother Vip me një banore të re. Zbulohet surpriza e re. Foto

Mesohet se do te futet ne shtepin e BBV nje banore e re. Pas dy skualifikimeve qe ndodhen kete jave vellai i madh do te fus nje banore te re.

 

Ajo eshte nje nga vajzat e Perputhen dhe quhet Antoneta Koçi. Ajo do ti bashkohet shtepis se shpejti.

 

BBV e ka len surpriz kohen se kur do te futet ne BBV Antoneta. Ne ditet ne vazhdim do te shikojme se cfare do te ndodhi.

 

Por nuk dihet nëse ajo do t’i bashkohet këtij formati në prime-in e nesërm apo javën e ardhshme. E deri atëherë kjo mbetet për t’u parë.

 

 

RRUGA SHKODËR – VELIPOJË, ATY KU SHPEJTËSIA BËHET RREZIK I MADH PËR DREJTUESIT

Nga Nereida Vitoja   Kur edhe pak muaj na ndajnë nga rritja e temperaturave dhe hapja e sezonit turistik në Velipojë, vëmendja duhet të shkojë në...

I riu hedh “nockout” në tokë efektivin e policisë e i ikën nga duart, kolegu i tij nuk e kap dot (Video)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në kryeqytet ku një i ri është konfrontuar fizikisht me një efektiv policie.   Nga pamjet e JOQ duket se...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME