Zbulohet lidhja e Albërie Hadërgjonaj me ish-burrin e Ermiona Lekbellos (FOTO)

Edhe pse ishte ndër personazhet e fundit që i ishte bashkuar shtëpisë së “Big Brother VIP”, Ermiona Lekbello u kthye shpejt n një konkurrente të fortë dhe ndër më të pëlyqerat e publikut.

Por ditën e djeshme, nëpërmjet një zarfi të zi, Ermiona u përjashtua nga BBV me arsye se ka shkaktuar dhunë verbale.

Pas daljes ajo mori mbështetjen e madhe të publikut dhe të personazheve të njohur. Mes tyre edhe Albërie Hadërgjonaj, shkruan Albeu.com.

Por a e dini se Ermiona dhe Albërija kanë qenë kunata. Ermiona ka qenë e martuar me vëllain e ish-bashkëshortit të Albëries, sipërmarrësit nga Deçani – Mentor Hadërgjonaj.

“Njerëzit e vërtetë nuk i duam! O Jona, o bish, o je ti feministë o s’ka njeri në këtë shoqëri sepse të njoh mirë. Ti kurrë nuk ke bërë kompromise me të padrejtën! Fitove zemrat e shumë njerëzve dhe kjo është fitore! Të dua”, ka shkruar Albërija.

 

 

 

 

 

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME