Video e ditës: Luizi imiton Kiarën si pi cigaren

“Lufta” mes çiftit më të përfolur në Shqipëri për momentin, Kiarës dhe Luzitit duket se ka përfunduar mbrëmjen e sotme.

 

Ata i kanë dhënë fund debateve të tyre dhe janë pajtuar. Teksa ishin duke biseduar me njëri-tjetrin në oborr, ata sqaruan keqkuptimet me njëri-tjetrin.

 

E sigurisht e gjithë kjo bisedë do të mbyllej me një pëqafim nga ana e Kiarës dhe me një puthje. Ndërsa, Luizi i premtoi moderatores që nuk do të bëjë më veprimin që bëri ndaj saj për provën e javës së kaluar.

 

E gjithë krisja e tyre filloi si pasojë e një loje që vëllai i madh u dha banorëve të bënin, Vajzat do të duhet të injoronin djemtë, mirëpo Luizi bëri çmos që ato të humbnin.

 

Ai e bllokoi atë te lavamani për të fituar provën e javës duke bërë që në vijim të kishte debate të ashpra me njëri-tjetrin.

 

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per bizneset jane rritja e cmimeve, mungesa e fuqise puntore e shume faktore te tjere qe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per...

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...