Kjo i vë vulën, Olta dhe produksioni janë bashkë: ja momenti kur del zbuluar + video

Sjelljet e çuditëshme të banorëve të shtëpisë së ‘Big Brother VIP Albania’ vihen re në moment nga ndjekësit e rregullt. Çdo moment dyshues hidhet menjëherë në rrjetet sociale.

 

Nga dita e djeshme, në rrjet po qarkullon një video, ku shfaqet Olta, e cila i tregon Deas se ka ikur Valbona, por kjo deklaratë u bë para se të hapej zarfi që mbërriti në shtëpi.

 

Shiko videon më poshtë

 

Maestro pyet Oltën nëse ka ardhur zarf, e kjo e fundit i pohon. Më pas, Olta i kërkon Deas që të mos e diskutojnë atë që u tha mes tyre. Kjo lë shumë dyshime mbi lojën e Oltës, e nëse ajo po ndihmohet apo udhëzohet nga dikush tjetër.

 

Olta: Erdhi ee. Ka ik Valbona. Dea: Si ka ikur? Maestro: Zarf, zarf? Olta: Po. Olta i drejtohet Deas: Zëre se nuk ta thashë të lutem, okej. Të lutem.

 

Kjo nuk është hera e parë që Olta bën veprime të çudishme, të cilat lënë vend për koment. Pak ditë më parë, ajo i kërkoi Kristit që të mos komentonte një veprim që ndodhi mes tyre.

 

Duket se produksioni po arrin t’i fshehë skenat e Oltës, duke mos bërë publike asgjë, madje as momentin kur ajo shan ‘BBV’.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...

‘Nuk jam fanse e Luizit, por…’! Efi flet për raportin me konkurentin

Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër...