Ermiona bën veprimin e madh për Luizin, ja çfarë i ndodhi pas daljes nga shtëpia

Ermiona Lekbello i skualifikua nga Big Brotherpër dhunë verbale ndaj banorëve të tjerë.

 

Por pas daljes Lekbello nuk e ka harruar mikun e aj të ngushtë Luisin duke bërë një postim në rrjetet sociale.

 

“Të dua shumë. Ne jemi fitues, nuk jemi humbës. Ti je fituesi”, shkruan emirjona krahas fotos.

 

Ndërkohë që më herët Emirjona ka bërë një post edhe për vajzën e saj Lisën të cilën në fakt e përmendte shumë dhe brenda shtëpisë.

 

“Të dua më shumë se jetën, je gjithçka për mua”- shkruan Ermiona, krah fotos.

 

Kujtojmë se gjatë spektaklit të djeshëm, Arbana u komunikoi banorëve ultimatumin e Vëllait të Madh, në rast të përsëritjes së rasteve të dhunës verbale brenda shtëpisë.

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...