Publikohet mesazhi privat, Lori Hoxha i përvishet Sonila Meços pasi “sulmoi” BBV dhe televizionin (FOTO)

Në një shkrim të fundit, Sonila Meço bëri një analizë të shkurtër për “Big Brother VIP” ku u duk edhe si një sulm për televizionin. Ajo u shpreh se të gjithë banorët dhe gjithashtu publiku është një kavie e këtij eksperimenti, falë të cilit tv po fiton shuma marramendëse.

 

Kjo nuk i ka pëlqyer aspak Lori Hoxhës e cila në “close friends” (vetëm për miqtë e ngushtë) në Instagram ka shpërndarë këtë shkrim të Sonila Meços duke u shpreher se ajo i ka inat. Këtë e ka bërë nëpërmjet një krahasimi.

 

“E keni parasysh ai grupi “cool” i shkollës që me të mirat apo të këqijat e veta prapë është “cool”. Dhe ti në thelb i ke inat po nëse ata do të ftonin të haje drekën me ta, ti do ti lije shokët e fëmijërisë në baltë vetëm që të uleshe njëherë me ta”, shkruan Lori.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...