Historia e Tan Brahimit përlot gjithë Shqiptarët: “u përplαsëm, shpëtova vetëm unë…”

Tan Brahimi është një nga banorët e rinj të Big Brother VIP Albania dhe direkt me batutat e tij fitoi vëmendjen e publikut dhe të banorëve brenda në shtëpi.

 

Shumë vetë nuk e dinë por Tani ka një histori shumë të trishtë dhe të dhίmbshme. Në 2013 ai bëri αksίdent dhe ishte në makine me të dy prindërit.

 

Për fat të keq ata ndërruan jetë, ndërsa Tani vetë shpëtoi por iu desh shumë kohë të merrte veten dhe të afërmit e ruanin se mos bënte ndonjë akt εkstrem pas asaj që i ndodhi.

Tani provoi audicionet e Portokallisë dhe fitoi, por kjo i qëlloi në momentin më të keq, pikërisht kur humbi të dy prindërit.

 

Megjithatë ai vendosi të shkojë te Portokallia dhe qëndroi aty vetëm një sezon, pasi sipas drejtuesve të spektaklit nuk ishte në nivelin e aktorëve të tjerë.

 

Më pas ai shkoi te AlPazar ku qëndroi për 4 vite dhe u largua aty pas një sherri me Agron Llakaj.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...