“Veç ti mos fol, se do t’i hash ti të gjitha nervat”/ Arbana i kthehet Luizit: Ça është ky komunikim

Debate të nxehta pati në prime-in e sotëm të Big Brother, ku në diskutim ishte sjellja e Luizit ndaj Kiarës gjatë lojës.

 

Loja e tij duke e zënë tek lavamani derisa ajo shpërtheu në lot nuk u prit mirë nga asnjë prej vajzave, që e konsideruan dhunë.

 

Debati vijoi dhe sot në prime, e teksa Luizi jepte shpjegimet e tij dhe fliste me Kiarën herë pas here ndërhynte Olta.

 

Kjo nuk i ka pëlqyer Luizit i cili i thotë: “Veç ti mos fol, se do t’i hash ti të gjitha nervat”.

 

Por këtij toni iu kthye Arbana e cila e ndaloi Luizin: Çfarë është ky komunikim kështu Luiz??

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...

‘Nuk jam fanse e Luizit, por…’! Efi flet për raportin me konkurentin

Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër...