“Të vdektë pjella në bark!” Ndjekësi i bën komentin e tmerrshëm, reagon menjëherë Neda Balluku (Foto)

Situatën e Kiara Titos dhe Luiz Ejllit së fundi e ka komentuar edhe Neda Balluku, opinionistja e “Për’puthen”.

 

Teksa ka shprehur keqardhjen e saj për Kiarën e cila u gjend në atë situatë nga Luizi, i dashuri i saj, nuk ka harruar të kritikojë Olta Gixharin.

 

 

Sipas Nedës, aktorja shfrytëzoi atë moment që të nervozojë Luizin dhe të nxjerrë si viktimë Kiarën.

 

Bazuar në këtë reagim të saj,një përdorues i rrjeteve sociale ka bërë një koment aspak të këndshëm”, të cilin Neda ka zgjedhur ta ndajë me të gjithë ndjekësit e saj në Instagram.

 

 

“Kjo Neda shumë qenie e ulët, pa pikë inteligjence. Të vdektë pjella në bark, se qenie si ti nuk i duhen kësaj shoqërie. Ti nuk ke jetë, jeton e vdekur dhe je një dallavere dhe thashethemexhie,”-shkruhet në komentin e tmerrshëm për Nedën.

 

Kjo e fundit, ndonëse e ka ndarë ka zgjedhur t’i përgjigjet në një mënyrë shumë të moderuar, ndonëse u tha diçka kaq e rëndë për fëmijën që është në pritje.

 

“Jeni të mrekullueshëm.Të flasësh atë që të do qejfi kur e di se ata si puna e këtyre luajnë mendsh, është si të marrësh frymë pasi e ke mbajtur gjatë nën ujë,”-shkruan Neda Balluku.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...

‘Nuk jam fanse e Luizit, por…’! Efi flet për raportin me konkurentin

Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër...