Olta aktron, banorët nuk u besojnë dot syve, Ermiona ia lëshon: “është aktore kjo ë…” + video

Banorët kanë zhvilluar shumë lojra këto ditë të caktuara nga Vëllai i Madh. Ata janë argëtuar dhe kanë qeshur.

 

Por pati edhe momente të pakëndëshme si ai që krijoi Kiara me Luizin. Ai e bllokoi në një cep dhe Kiara u mërzit se Luizi për hir të lojës nuk e la të fitonte. Ky në videon më poshtë, është momenti i Oltës, ajo duhej të bënte për të qeshur banorët në mënyrë që të skualifikonte kush qeshte. Por Olta fillon vjen rrotull pa shkak e pa qëllim, pastaj vendos duart në gojë dhe këshon një oooooo.

 

Banorët shikojnë njëri tjetrin me mosbesim. Nuk kuptojnë çfarë po bën Olta dhe jo vetëm nuk ju vjen për të qeshur por as po u besojnë syve. Në këtë moment flet Ermiona që thotë me ironi “është aktore Olta ee…”, si për ti vënë vulën skenës që sapo iu paraqit para syve.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...

‘Nuk jam fanse e Luizit, por…’! Efi flet për raportin me konkurentin

Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër...