“Ja bëja unë kafen Kiarës”/ Shpati nuk humb kohë, nis të provokojë Luizin, ja si i përgjigjet ky i fundit

Pavarësisht se mbrëmë Kiara Tito dhe Luiz Ejlli kanë debatuar fort me njëri-tjetrin, mëngjesin e sotëm këngëtari nuk ka përtuar aspak që t’i përgatisë kafenë.

 

Ai po hante bukë kur moderatorja u zgjua nga gjumi dhe doli jashtë, aty ku po qëndronin edhe disa banorë të tjerë.

 

Sapo Luizi e pa u shpreh: “Erdhi gruaja, duhet me i bërë kafen” dhe u ngrit dhe u kujdes për partneren e saj.

 

Këtu ndërhyn Shpati dhe i thotë Luizit ‘ja kisha bërë edhe unë’. Këngëtari ka menjëherë gati përgjigjen epike: “Vetëm prej duarve të mia dhe të Beatit e pi”.

 

Shpati shton se e tha këtë që Luizi të mos çohej nga buka.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME