Benet Beci takim me te riun shkodran Igzon Hoti qe realizoi nje drone

Igzoni është veç një prej të rinjve shkodranë që gjejnë mënyra për ta vënë teknologjinë në përdorim të ideve të tyre, mundësive për zhvillim dhe risive emocionuese.

Me të u njoha dje duke ndjekur lajmet e ditës, e sinqerisht e falenderoj që iu përgjigj menjëherë telefonatës sime e më dha mundësinë me e taku nga afër.

 

Është plot me ide, me ëndrra e me dëshirën e madhe me u bë dikush, e me pasë mundësinë që me “fluturu” si droni i tij.

 

Takimi me të veç më nxit mendimin se sa shumë raste të tilla, njerëz të tillë ka ky qytet e si e gjithë kjo energji duhet shfrytëzuar për ta çuar Shkodrën aty ku vërtet e meriton.
#shkodrapozitive

 

 

Luizi rrëfen katër sekrete në “Big Brother”, thotë se ka tentuar ti jap fund jetës

Në shtëpinë e Big Brother, banorët duhet të shkruanin sekretet e tyre dhe t’i lexonin përpara të gjithëve, ndërkohë që mundoheshin t’i gjenin se...

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME