Tentuan t’i bëjnë kamer të fshehtë, por i futi ai në kurth, video e Luiz Ejllit që po “çmend” rrjetin (VIDEO)

Këngëtarin Luiz Ejlli e kemi parë shpesh në BBV të tregojë gjëra që sipas tij pritet të ndodhin, dhe kanë ndodhur vërtetë.

 

Në rrjet është bërë virale një video e viteve më parë, ku shihet se një vajzë po përpiqet t’i ngrejë “kurth” Luizit.

 

Pavarësisht se ajo e kishte fshehur mirë mikrofonin dhe kamera nuk ishte aspak në horizontin e Luizit, këngëtari arriti ta dallojë se po filmohet.

 

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME