Shpërthen debati i ashpër mes Diola Dostit dhe Dasara Karaiskaj: Unë nuk i lë fëmijët e mi me njerkën!

Ditën e djeshme në “E diell” ka shpërthyer një debat mes Diola Dostit dhe gazetares Dasara Karaiskaj, teksa po diskutonin ndodhitë në shtëpinë e BB VIP.

 

Ishte Dasara ajo që u shpreh që ka një antipati për Diolën si njeri dhe sipas saj nuk është sjellë denjësisht për statusin që mban, duke qenë se është mama e tre fëmijëve. Në këtë pikë, Dasara ju drejtua duke i thënë se ajo nuk i lë fëmijët me njerkën kur është vetë mama.

 

Ndërsa Diola nga ana tjetër ju kthye duke i thënë se të paktën ajo nuk i lë fëmijët vetëm në shtëpi, për të dale vetë deri në 5 të mëngjesit duke u argëtuar.

 

Në përplasjen mes vajzave ndërhynë edhe të pranishmit e tjerë në studio të cilët ju drejtuan Dasarës duke i thënë se nuk duhet të vendosen kufij se si duhet të sillet një grua vetëm sepse është mama.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME