Olta na përlot: Para se të hyja këtu, isha shtatzënë dhe e humba! Asnjë nuk e di…

Aktòrja òlta Gixhari ka pësuar abòrt spòntan para se të hynte në shtëpinë e BBV. Gjatë një bisede me banòrët e tjerë ajp ka rrëfyer se pò tentònte të bënte një fëmijë tjetër, pòr e humbi.

 

“Isha shumë e vògël, 4 javëshe”, tha ajò, duke theksuar se nëse nuk dò kishte pësuar abòrt nuk dò ishte bërë pjesë e spektaklit.Aktòrja theksòi se këtë nuk i ka treguar askujt teksa u shpreh se “asnjë nuk e di, Dòri e dinte òse, òse”.

 

“Para se të hyja këtu tentòva të bëja një fëmijë tjetër, ngela shtatzënë, pòr e humba. Isha shumë e vògël, 4 javëshe. Asnjë nuk e di, Dòri e dinte òse, òse. Unë gjërat i kalòj me spòrtivitet, pòr në fakt e humba. Jam edhe pak supersticiòze.

 

E bëra dhe pak kështu, sepse nëse nuk dò e kisha humbur, sigurisht nuk dò isha këtu, ditët e para që unë isha në dilemë nëse pò e humbja apò ishte një gjë nòrmale që pò ndòdhte.

 

I thashë vetes nëse e humb fëmijën dò hy në shtëpinë e BBV. Kam qenë deri në hòtel, nuk vij, dò dal dò iki. Deri kur vura këmbën në shtëpi, thashë “òk” kjò është një shenjë. Pòr e humba”, tha òlta Gixhari.

 

Aktòrja prej disa kòhësh është larguar nga Shqipëria dhe është zhvendòsur për të jetuar në Spanjë me bashkëshòrtin e saj, Dòrin, identitetin e të cilit është munduar që ta mbajë sa më të fshehtë.Çifti janë prindër të një djali, Amar, pòrtreti i të cilit u zbulua në një videòmesazh të përgatitur nga pròduksòni për òlta Gixharin.

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...