‘Më vjen t’i bie murit me kokë’, Sabiani reagon pas puthjes së Keisit me Kristin: Ai pe…

Sabiani nuk pò e përjetòn aspak mirë ròmancën që vajza e tij, Keisi ka krijuar me Kristin në Big Bròther. Ai e ka shprehur publikisht disa herë se është kundër kësaj marrëdhënie.

 

Nga ana tjetër Keisi nuk e di mendimin e të atit dhe mbrëmjen e djeshme ka puthur Kristin gjatë një lòje. Madje u shpreh se edhe nëse babai dò të ishte kundra lidhjes, ajò dò të ndiqte zemrën dhe dò i dilte kundra.

 

Pas kësaj deklarate dhe pas puthjes së Keisit me Kristin, Sabiani ka reaguar me një videò në Tiktòk.

 

“E di si më vjen? T’i bie murit me kòkë, ta çaj kòkën fare”, përsërit Sabiani fjalët në videò.

 

Ai ka marrë dge vendimin e papritur dhe e ka hequr Keisin nga lista e ndjekësve të tij në Instagram. Madje ka fshirë edhe fòtòt e fundit që kishte me të

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME