Kristi nxjerr veten bllof! Pranon se lidhja e tij jashtë nuk është mbyllur përpara hyrjes në Big Brother

Mbrëmjen e djeshme banorët kanë organizuar një lojë me pyetje interesante të përgatitura nga “Vëllai i madh”.

 

Një nga pyetjet për Krist Aliajn ishte të tregonte arsyen e ndarjes së tij të fundit.

 

Kristi u përgjigj se: “arsyeja e ndarjes së fundit është se krijova interes për një vajzë tjetër”, pra për Keisin.

 

Mirëpo, me këtë përgjigje Kristi hodhi poshtë gjithë tregimin e tij në dhomën e rrëfimit gjatë spektaklit të shkuar.

 

Mbrëmjen e së shtunës, teksa u pyet për lidhjen jashtë, ai u shpreh se e kishte mbyllur përpara se të bëhej pjesë e shtëpisë, ndërsa dje ai ra ndesh me fjalët e tij tek pranoi se pëlqimi për Keisin bëri që të mbyllte lidhjen me Zazan, e cila mesa duket e priste jashtë shtëpisë.

 

SHIKO VIDEON

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME