EMRI befasues, Luizi tregon se kë pëlqen nga vajzat e showbizit SHQIPTAR

Loja me pyetje, ka bërë që shumë banorë të “Big Brother Vip” të rrëfejnë shumë rreth jetës së tyre dhe të shuajnë kuriozitetin e fansave për shumë detaje.

 

Luizi nuk ka nguruar t’i përgjigjet dhe pyetjes se cilën nga vajzat e showbizit shqiptar e pëlqen nga fiziku. Këngëtari ka deklaruar se i pëlqen moderatorja Fjoralba Ponari.

 

Luizi tha më tej se duke iu referuar edhe Kiarës, atij i pëlqejnë vajzat e ëmbla në fytyrë dhe nuk është shumë i fiksuar pas vajzave me forma të bëshme.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME