“Do hidhem lakuriq në pishinë”/ Luizi nuk ndalet, provokon sërish Maestron: Ti do dalësh urgjent nga shtëpia nëse…

Pasi vajzat e “Big Brother VIP2” kanë mbaruar mbrëmjen dedikuar vetëm atyre, djemtë kanë vendosur që t’u bashkohen që të bëjnë lojën me pyetje dhe dënime.

 

Një pyetje që u ngrit ishte “nëse Vëllai i Madh jep provë që të hidhesh lakuriq në pishinë dhe e ke çmimin e madh garant, a do e bëje?”.

 

Luiz Ejlli tha njëherë ‘ndoshta’ dhe këtu ndërhyn Armaldo Kllogjeri, i cili thotë:

 

“Unë iki direkt nga shtëpia po u hodhe tani lakuriq”.

 

Por këngëtari i njohur nuk e besoi se Maestro do e bënte një gjë të tillë, e për këtë arsye i tha:

 

“Unë të besoj vetëm nëse zë be kokën e vajzës, nuk kam garanci”.

 

“Mirë pra, e tërheq”, tha Armaldo menjëherë dhe këtu Kristi shton: “Nuk ikën ai”.

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...