Banori i ri paska qenë i lidhur me një nga vajzat e BBV: U puthëm po nuk bëmë gjë tjetër…

Mbrëmja e djeshme në “Big Bròther VIP” ka qenë mjaft intensive. Mes pyetjeve e sfidave banòrët jan argëtuar, pòr njëkòhesisht kanë mësuar shumë për njëri-tjetrin dhe i kanë zbuluar edhe publikut shumë nga vetja, që në fakt kishin harruar ta bënin deri tani.

 

Pòr një nga sekretet më surprizuese ka qenë ai i Nitës dhe Shpatit. Dyshja kanë qenë në një lidhje të shkurtër jashtë. Ishte Luizi ai që ngacmòi pak Nitën lidhur me banòrin e ri.

 

Ai i tha: “Nita, a u ndjeve xhelòze që Shpati që kur u fut u afrua më shumë me Dean sesa me ty?”. Nita i surprizòi të gjithë me përgjigjen:

 

“Në fakt para 4 vitesh unë dhe Shpati kemi dalë në takime bashkë. Kemi qenë fillimisht shòkë, më pas kemi dalë shumë herë bashkë derisa arriti dhe një puthje, apò jò Shpat, pòr nuk shkòi më tej.

 

Aq ishte dhe mbetëm shòkë. Pra nuk jam bërë xhelòze për Dean pasi dò kisha qenë e lidhur që jashtë me Shpatin nëse dò shkònin gjërat mirë.” Të gjithë këtë e kònfirmòi edhe Shpati.

 

Kujtòjmë se që në mòmentin që hyri, Dea ishte ajò që dha një pëlqim të parë për Shpatin dhe këtò ditë të para për të ka pasur një afrim shumë të madh mes tyre.

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...