Tea Trifoni: ‘Kam pasur pëlqim për Luizin. Ai flirtonte shpesh me mua’! Habit edhe me emrin se kush e fiton BBV?

E ftuar në S’e luan Topi, Tea tregoi nëse realisht ka pasur një pëlqim për Luizin ashtu sic është interpretuar nga jashtë.

 

“Unë kam folur gjërë e gjatë për këtë, e erdhi një pikë sa thashë hajt më se s’po e mohoj të mendojnë ça të duan.

 

U krijua një perceptim se unë kam një pëlqim për Luizin. Jo, unë nuk kam pasur pëlqim për Luizin, po sa do e mohoj, nuk ma beson njeri.

 

Erdhi pika që thashë hajde po bëj sikur ishte e vërtetë. Ai flirtonte shpesh me mua, por e kishte pjesë të karakterit, kështu është ai, nuk e bën vetëm me mua,” tha Tea.

 

Po ashtu ajo tregoi se kush mund ta fitojë BBVip: “Duke parë pëlqyeshmërinë që ka jashtë mendoj se Luizi e fiton”.

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...