Lori Hoxha bashkohet me Eduartin dhe pyet: Po të futeshim ne brenda, cili mendoni se e fiton ‘Big Brother’

Loja në “Big Brother” është e paparashikueshme! Ajo merr një tjetër rrjedhë sapo ndodhin nominimet, lojërat dhe hyrje të reja. Po sikur në këto hyrje, do ishin persona që e kanë ndjekur, studiuar madje dhe krijuar lojën e ‘Big Brother’?

 

E kemi fjalën për Lori Hoxhën dhe Eduart Grishajn, njëri regjizor e tjetra producente e formatit. Me siguri loja do kishte akoma më shumë adrenalinë dhe mister sesi do vijonte rrugëtimi i tyre.

 

Ishte vetë Lori ajo e cila ndau mbrëmjen e kaluar një foto së bashku me Eduartin, ku me humor ngrinte pyetjen se kush do e fitonte lojën nga produksioni e pse pikërisht ajo.

 

“Nëse produksioni i Big do futej brenda në shtëpi, kush mendoni që do ta fitonte dhe pse pikërisht unë?”Sigurisht që kjo nuk mund do ndodhë mirëpo nëse shakaja kthehet në realitet; a do ishte Lori banorja juaj e preferuar?

 

Produksioni është vënë herë pas here në ‘shënjestër’ të publikut për arsye nga më të ndryshmet. Favorizimet në lojë, eleminimet apo nominimet kanë qënë shkak i këtyre sulmeve dhe komenteve negative.

 

Për këtë shkak, produksioni ka vendosur që të mos lejojë komentet në videot që shpërndahen në faqen e ‘Big Brother VIP fan club’ në ‘Instagram’.

 

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME