Habit Tea Trifoni me dëshirën për të shkuar me vajza dhe me djem: ‘Do doja të isha bis*eksuale. Kam puthur edhe Dean edhe Mikelën’!

Tea ishte e ftuar në emisionin “S’e luan topi” , ku u shpreh se do të pëlqente të ishte biseksuale e të kishte lidhje romantike edhe me vajzat.

 

Kjo pasi sipas saj merret vesh më lehtë me femrat se sa me meshkujt.

 

“Kam puthur dhe Dean dhe Mikelën në buzë kur ishim aty, unë do doja shumë të isha biseksuale por nuk jam. Jam shumë straight, por s’do ishte keq dhe të isha biseksuale.

 

Se femrat janë më të thjeshta për t’u kuptuar, janë më thjeshta për të komunikuar. Flas nga marrëdhëniet shoqërore.

 

Kontakti me femrat më vjen më natyrshëm se sa me meshkujt. Kështuqë besoj se marrëdhënia romantike do vinte më kollaj,” tha Tea.

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...