VIDEO/ Bledi Mane “tradhton” Nitën, pasi u martuan në “Big Brother” puthet me Ina Kollçakun

Pasi u largua nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, Big Brother VIP, Mane është rikthyer menjëherë në emision.

 

Nisur nga dasma kosovare që u zhvillua në shtëpinë e Big Brother VIP, ku ai mori rolin e dhëndrit dhe u puth me nusen, Nita Latifi, anëtarët e tjerë të emisionin në kuadër të shakasë insistuan që mane të puthej me Kollçakun.

 

Milaim Zeka: Mësoi ajo goca nga Kosova me puth këtë njeriun.

 

Manushi: Po si e puthe atë gocën nga Kosova, artistike ishte.

 

Ina Kollaçaku: Ne do të bëjmë puthjen artistike kur ti të organizosh dasmën përmetare dhe do martohem unë me Bledi Manen.

 

Manushi: Një artistike.

 

Ina Kollcaku: Jo , jo.

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME