Rozë Edhe Kiara nxjerr sekretet e ‘Big Brother’, i thotë Oltës: Unë bëj çfarë më thotë produksioni

Kiara Tito dhe Olta Gixhari nuk po kalojnë një ditë pa u konfliktuar. Sot, shkak u bë një zarf i cili ishte lënë porosi nga ‘Big Brother’ për to.

 

Menjëherë sapo Kiara doli nga dhoma e rrëfimit, u përball me Oltën e cila po e priste me padurim. Debati nisi menjëherë mes tyre.

 

Në ditur se zarfi iu dorëzua asaj mirëpo Olta kishte mendim totalisht ndryshe. Ajo nisi të tregonte se vajza brenda, duke nënkuptuar zërin (mbase) ia kishte dhënë asaj, por më pas i kërkoi Kiarës që të futeshin të dyja brenda për ta sqaruar. Mënyra e komunikimit nuk i pëlqeu Kiarës, saqë i kërkoi që të mos i jepte urdhëra.

 

Kiara: Isha shumë okej, vazhdoi Maestro dhe do na presin secili. Kiara: Ma dhanë mua zarfin, kujt ia dhanë e dëgjojnë mirë, kështu që herën tjetër mua mos më ndërhyj.

 

Olta: Kiara, okej bravo, shumë mirë. Kiara: E bën në formë urdhëri. Kiara: Nuk të bërtas, mos më jep urdhëra. Kiara: Unë nuk bëj sipas kokës time, bëj atë që më thotë produksioni. Olta: Ti do sherr, unë nuk kam ndërmend të bëj sherr me ty, nuk kam nerva.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...