‘Zorraxhinj nuk dua në shtëpi’, Sabiani ultimatum Keisit

Keisi dhe Kristi kanë nisur një romancë në shtëpinë e Big Brother dhe të gjithë kanë qenë kuriozë sesi ka reaguar babai i Keisit, këngëtari i njohur Sabiani.

 

Ky i fundit ka postuar një video në Tiktok duke nxitur shumë komente nga njerëzit që mendojnë se fjalët i ka pikërisht për marrëdhënien e Keisit me Kristin.

 

Në pyetjen “S’e mos e lë çupën beqare”, Sabiani përgjigjet: “Jo, e ka vetë në dorë, babi s’e kushtëzon për asgjë, vetëm…zorraxhinj s’dua në shtëpi”.

 

“E theksoj! Zorraxhinj nuk dua në shtëpi”, shkruan Sabiani krah videos duke etiketuar Keisin.

 

 

https://vm.tiktok.com/ZMYAWH1cg/

BANORËT NË SAMRISH: JETOJMË ME “VDEKJEN MBI KOKË”

Rrjeti I amortizuar në Samrish të njësisë administarive Dajç është një problem shumë I madh për banorët e zonës. Ata shprehen se ndihen te...

Mund të lindë sërish diçka? Keisi nuk i “mbyll” derën Lorencit: Jemi shumë …

Hyrja e Lorencit në shtëpi, ka trazuar ujërat prej ditësh, e sidomos që nga e shtuna e deri më sot. Ai deklaroi në “Prime”...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME