Pamje të frikshme, shkëmbinj gjigantë bien mbi furgonin që udhëtonin 8 pasagjerë në hyrje të tunelit (Foto)

Të paktën 4 persona kanë mbetur të plagosur teksa ishin duke udhëtuar me furgon për të shkuar në punë në një digë në Turqi. Gurë të mëdhenj bien nga kodra në hyrje të një tuneli në Artvin në momentin që furgoni po kalonte.

 

Në furgon po udhëtonin 8 persona, 4 nga të cilët kanë marrë lëndime, por ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

 

Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë, ndërsa nuk është e qartë nëse gurët janë shkëputur si pasojë e paslëkundjeve të tërmetit.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...