‘Dua t’i ngatërroj’, habit Armaldo: Olta mendon se jam me të

Armaldo nuk është aspak i qartë me qëndrimin që po mban brenda në shtëpi dhe me lojën që ai po bën.

 

Fillimisht ai u shoqërua me Luizin, ndërsa më pas me Oltën, ndërsa së fundmi është shprehur se nuk është as me njëri-tjetrin.

 

 

Gjatë një bisede me Kristin, Maestro ka deklaruar se është vetëm dhe se po luan i vetëm, ndonëse është afruar me Oltën.

 

 

Ai zbuloi se thjesht dëshiron që Luizi dhe Olta të ngatërrohen me njëri-tjetrin, pasi kjo ndikon në vendimarrjet që ai merr në lojë.

 

“Unë nuk jam as me Luizin as me Oltën. Jam vetëm. Olta gjithmonë ka menduar se jam me Oltën”, ka thënë Armaldo.

 

 

 

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per bizneset jane rritja e cmimeve, mungesa e fuqise puntore e shume faktore te tjere qe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per...

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...