Do ketë një surprizë për Tanin, banorët pranojnë direkt sfidën e “Vëllait të Madh” vetëm që të gëzohet aktori

Të reja ngjarje priten të ndodhin brenda shtëpisë më të famshme në Shqipërisë. Një zarf i bardhë ka surprizuar banorët ditën e sotme, të cilët e hapën me padurim për të parë se çfarë shkruhej në të.

 

Pasi e hapën, ata zbuluan paktin e vënë nga Vëllai i Madh se nëse banorët pranonin të flinin një natë jashtë, një surprizë do vinte për Tanin.

 

Banorët pranuan menjëherë bastin e vendosur nga Vëllai i Madh. Të shohim sa do e realizojnë dhe çfarë surprize do ketë për Tanin.

 

Nderkohe Luizi ka qënë banori i parë që hoqi litarin. Si pasojë, ai ka shkuar menjëherë në nominim.Ai i tregoi banorëve se e hoqi litarin me qëllim që asnjëri prej tyre mos ta heqë dot, pasi ai që do e heqë do të shkonte në nominim bashkë me të.

 

Olta ka qënë banorja e dytë pas Luizit që ka vendosur të heqë rripin duke shkuar kështu automatikisht në nominim. Luizi dhe Olta janë dy të nominuarit deri më tani.

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...