Çfarë i bëri bashkë Mozzik dhe Efin? Këngëtari i habit të gjithë, publikon videon me ish-konkurrenten e BBV

Efi pjesë e videoklipit të Mozzik. Krejt papritur ata janë shfaqur sot në mediat sociale krah njëri-tjetrit.

 

Mozzik ka bërë me dije se Efi do jetë në klipin e këngës së tij të re me titull “Fatkeqësi” që do publikohet më 2 mars.

 

Efi Dhedhes ka qenë një nga konkurrentet më të komentuara dhe më të dashura në “Big Brother Vip.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME