Situata jashtë kontrollit në ‘Big Brother Vip’, Deamishel drejt largimit nga shtëpia, shpërthen në të qara (Video)

Situata të pazakònta pò ndòdhin në këtë Big Bròther VIP. Kònkurentët pò vendòsin një nga një të largòhen nga shtëpia.

 

Pas Bledi Manes, mbrëmjen e djeshme, ditën e sòtme ka kërkuar të largòhet edhe Deamishel. Kjò për shkak se ajò ka patur një debat me Emirjònën dhe shkak është bërë lavatriçja.

 

Përmes një zarfi, Vëllai i Madh njòftòi largimin e Valbònës nga shtëpia. Largimi i saj i papritur ndòdhi për shkak se ajò ka një familjar të shtruar në spital.

 

Pas leximit të zarfit, Valbòna la shtëpinë dhe u takua vetëm me òltën dhe Luizin. Banòrëve u erdhi keq nga largimi i Valbònës dhe i thanë asaj se dò takòhen jashtë.

 

SHIKO VIDEON 

Luizi i shqetësuar si e sheh nga jashtë, reagon menjëherë Kiara dhe i dërgon mesazhin që na emocionoi të gjithëve

Luizi i ka shprehur Visit shqetësimin e tij sesi Kiara po e sheh nga jashtë. Ai tregoi se e kishte planifikuar që të dilnin...

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME