Sadetin Sinani, mbyll karrierën e tij humane pas 44 vitesh në spitalin Rajonal të Shkodrës

Gjithmonë i dashur, i qeshur dhe shumë i përkushtuar,

 

👨‍⚕️Z.Sadedin Sinani siç të gjithë e njohin Sado, e mbyll karrierën e tij të gjatë si infermier në Sallën e Operacionit të Kirurgjisë prej 44 vitesh pranë Spitalit Rajonal Shkodër.

 

Puna e tij me devotshmëri dhe profesionalizëm për profesionin e tij human e shoqëruan vit pas viti dhe largohet me respektin e mirënjohjen e kolegëve dhe bashkëqytetarëve të tij.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...