Sadetin Sinani, mbyll karrierën e tij humane pas 44 vitesh në spitalin Rajonal të Shkodrës

Gjithmonë i dashur, i qeshur dhe shumë i përkushtuar,

 

👨‍⚕️Z.Sadedin Sinani siç të gjithë e njohin Sado, e mbyll karrierën e tij të gjatë si infermier në Sallën e Operacionit të Kirurgjisë prej 44 vitesh pranë Spitalit Rajonal Shkodër.

 

Puna e tij me devotshmëri dhe profesionalizëm për profesionin e tij human e shoqëruan vit pas viti dhe largohet me respektin e mirënjohjen e kolegëve dhe bashkëqytetarëve të tij.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME