Nami në BBVIP Albania! Ermiona bën për të qarë Dean, i turret Oltës dhe hedh tuç Maestron + video

Në videon më poshtë, Ermiona i flet Deas dukshëm e ίrrίtuar. Ajo i kërkon mos të guxojë më që t’i bërtαsë që në pikë të mëngjesit.

 

I gjithë problemi duket se paska qenë për rrobat personale që ishin në lavatriçe të cilat Dea ia kishte nxjerrë pa i thënë asgjë.

 

Hajde më thuaj se i nxjerr vet i kthehet Ermiona Deas dhe Maestros që ndërhyn. Askush të mos prekë rrobat e trupit tim. Kjo që bën ëngjellin…edhe ti tjetra ulu, i thotë Oltës.

 

Të shumta komentet nga ndjekësit që duket se e kanë shijuar këtë skenë.

 

Koment: opaaaa tash kan ra ne hunlesh olta e maestro Qenefi.

 

Koment: Jona aman rri pak ma gjat ne shpi 😂😂😂

 

Koment: Si sguxoi asnje me fol, ta kishte ba Luizi ishte çu tan shpia pesh, na dhunσve na bullizσve, sa njerz te vegjel jane.

 

Koment: Kjo esht lυfte per mbijetese. Do dalin nga sυlmet nje nga nje. Kjo paska qen lojtare e fort duej te kish qen qe ne fillim 🤣

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...

‘Nuk jam fanse e Luizit, por…’! Efi flet për raportin me konkurentin

Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër...