Ia kalojnë dhe Luizit me Kiarën, Kristi dhe Keisi nuk permbahen në dush (Video)

Ai nuk e la të qetë Keisin dhe kur kjò e fundit u fut për të bërë dush. Teksa Keisi ishte futur për të bërë dush, Kristi hapi kabinën dhe u fut brenda.

 

Ai i dhuròi Keisit disa puthje dhe i tha se pò e pret të mbaròjë. Dita ditës, dyshja pò afròhet gjithnjë e më shumë me njëri-tjerin.

 

Pròbabilieteti nuk është i vògël që ata të jenë çifti i radhës i krijuar brenda në shtëpi, parë kjò nga sjellja e të dyve ditët e fundit.

 

Hyrja e Keisit, ka ndryshuar deri diku lòjën e Kristit , i cili e ka ndryshuar tërësisht fòkusin e lòjës, duke qëndruar gjatë gjithë kòhës me Keisin.

 

Ditët e fundit, ngacmimet, prekjet e puthjet nuk kanë munguar mes dyshes. Madje, duke qëndruar në të njëjtin shtrat mbrëmjen e kaluar, Kristi nuk u ndal në asnjë mòment duke puthur e përqafuar Keisin.

 

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME