Pamje të rënda/ Makina u përplas me shtyllën e tensionit të lartë dhe shpërthen në flakë! Një muaj më parë…

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një 30 vjeçari ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Dimal.

 

Mjë automjet tip Mercedes duke ardhur nga qyteti i Fierit në drejtim të Beratit, ka humbur kontrollin dhe për pasojë ka rënë në kanal pas goditjes së një shtylle së tensionit të lartë. Pas aksidentit makina ka shpërthyer ne flakë ku dhe ka shkaktuar dhe vdekjen e shtetasit K.M.

 

Policia në bashkepunim me forcat zjarrëfikëse dhe ndihmën e bizneseve aty prane bënë te mundur nxjerrjen e mjetit nga kanali dhe identifikimin e viktimës ndërsa ështe duke u punuar për nxjerrjen e trupit të tij nga mjeti.

 

Burime bëjnë me dije se një muaj më parë viktimës i ishte mbytur vëllai në lumë.

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...