Në mes të koncertit në SHBA, Alban Skënderaj ka dy fjalë për Luizin

Luizi është padyshim personazhi më i pëlqyer i momentit. Përpos publikut, shumë VIP-a e përkrahin vazhdimisht, siç ka bërë së fundmi Alban Skënderaj.

 

Gjatë një koncerti të mbajtur së fundmi në SHBA me Miriamin, Albani ka shprehur vlerësimin e tij për Luizin.

“Mëngjes, drekë, darkë. Ka qenë Luizi patjetër, është i mrekullueshëm”, ka thënë këngëtari.

 

https://vm.tiktok.com/ZMYSFkT4j/

 

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...