Na futi frίkën! Kristi na la pa fjalë, ja si e ka pikturuar Kejsin +video

Kristi tha se do bënte një pikturë për Kejsin ditën e djeshme, pas afrimitetit që të dy kanë krijuar brenda shtëpisë së BBVIP.

 

Kristi i bëri asaj një pikturë bardh e zi , ndërsa në fund asaj duket se nuk i pelqen dhe aq protreti që i ka nxjerrë.

 

Në pikturën që Kristi e quajti shumë të bukur, kishte nxjerrë dhe veten, si një personazh pas figurës së Kejsit, por në fakt nuk duket fare si ai pasi ka pikturuar nëj djalë me flokë.

 

Kejsi dukej shumë në siklet, ndërsa hezitoi tia thoshte në sy mendimin e saj.

 

Kejsi dhe Kristi janë afruar së tepërmi kohët e fundit me njëri tjetrin, ndërsa në BBVIP duket se po krijohet dhe një çift tjetër përveç Luizit dhe Kiarës.

 

Këta të dy janë në nominim së bashku me Bledin, ndërs lufta është shumë e fortë nes Bledit dhe Kiarës. Mbetet të shohim sonte se kush do të dalë.

 

SHIH VIDEON

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Çfarë ndodhi me gazetaren? Plasin të qeshurat me Iva Tiçon live në studio

Gazetarja Iva Tiço tregoi në një intervistë për “Good morning Albanians” në Euronews Albania se në përgatitje të festivalit “Marie Kraja” ka zbuluar disa...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME