Bledi kërkon që të dalë nga shtëpia e ”Big Brother Albania”: Kiara duhet të qëndrojë

Sonte Prime i ”Big Brother Albania 2” nisi me një vendim nga gazetari Bledi Mane, i cili deklaron se dëshiron që të largohet nga shtëpia dhe të mos dalë Kiara nga shtëpia, e cila është në nominim me të dhe me Luizin.

Ai tha se Kiara duhet të qëndrojë edhe më shumë në shtëpi, sepse ai e sheh si një mbështetje ndaj Luizit, por edhe shtëpisë si një model i qetësisë që ajo ka përcjellë.

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME