Shtëpia e “BBVA” ‘pushtohet’ nga një tjetër dron, ja çfarë ishte shkruar për Luiz Ejllin dhe Kiara Titon që “frikësoi” banorët (Foto)

Ai është shndërruar në një nga personazhet më të pëlqyer në publik, për sa i përket lojës në Big Brother VIP Albania. Bëhet fjalë për këngëtarin shkodran, Luiz Ejlli, i cili tashmë ka fituar zemrat e të gjithëve.

 

Artisti deri më tani është befasuar me dronë të shumtë nga miqtë dhe ata që e përcjellin vazhdimisht. Ditën e sotme, banori i BBVA është surprizuar sërish me një dron që sillej nëpër shtëpinë e famshme të Shqipërisë.

 

“Luiz shqiptarët të kanë zemër”, shkruhej në dron bashkangjitur një fotografi të tij dhe tashmë të dashurës së tij, Kiara Titos.

 

Kujtojmë që Kiara, Luizi dhe Bledi janë në nominim, ky gjest nga fansat e çiftit e ka ‘trembur’ Bledin. Luizi ka thyer tashmë çdo rekord në rrjete sociale dhe ka kaluar miliardin e parë në TikTok.

 

Veç kësaj, fansat për të e kanë shprehur dashurinë në mënyra të ndryshme e madje edhe me tatuazhe.

 

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME