Kejvina dhe Tea bëhen bashkë, çfarë po “kurdisin” dy vajzat?

Pas një pauze të shkurtër në rrjetet sociale, Kejvina Kthella është bërë sërish pjesë e tyre ku fillimisht kërkoi ndjesë ndaj fansave dhe familajrëve të Luizit dhe më pas ka vijuar normalisht me postimet e saj nga jeta e përdishme.

 

Së fundmi ajo ka takuar një nga ish-banoret tashmë të Big Brother Vip 2, Tea Trifonin. Marrëdhënia e dy vajzave që në shtëpi ishte e mirë dhe si duket atë miqësi të krijuar aty brenda kanë vendosur që ta vazhdojnë edhe jashtë.

 

Dy vajzat po shijojnë një gotë verë po duket se veset e krijuara brenda shtëpisë nuk harrohen kollaj.

 

‘Po zihemi për cigaret. Hahahah por jo jo duhemi, duhemi’, shkruan Kejvina në Instastoy, duke cekur cigaret, për të cilat bëhej sherr brenda shtëpisë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shenjat e Horoskopit që martohen në moshë të re

Ka disa shenja që janë alergjikë ndaj martesës dhe...

“Mami, nuk ia dal dot më me babin”, nëna kujton mes lotësh fjalët e të birit 7-vjeçar

Pas 16 vjetësh martesë, në vitin 2019 Silvana vendos...