Dekorohen 2 studentë ekselentë/ Evelinda Gjergji, ekselentja e cila vijon studimet në Shkodër

Kjo eshte Evelinda Gjergji e cila sot po perjeton nje nder ditet me te lumtura te saj, diplomimin! Evelinda tregon per Rtsh se isjin 3 vite te evshtira e te mbushura me shume sfida duke qene se gjimnazi per ta nisi ndryshe, online per shkak te pandemise.

 

Ndryshe nga studentet e tjere Evelinda we sheh te ardhmen ne vendlindje. Ajo ka nisur edhe masterin shkencor ne Shkoder ne degen administrim biznes, dhe shprehet e bindur se te rinjet duhet te studiojne e punojne ne vendlindje. Evelinda ishte pjese e 2 studenteve me te mire ekselente ku u dekoruan me mirenjohje mnga rektorja, per kete ajo thote se ndjehet mire qe arriti te bente krenar prinderit te cilet aq shumke sakrifikuan per te.

 

Evelina Gjergji dhe Fatjon kuçi moren dekoraten e mirenjohjes nga ana e rektoratit si 2 studente ekselente! Fatjoni aktualisht vijon nivelin e 2 te studimeve ne gjermani dhe mirenjohja u terhoq nga familjaret e tij!

 

 

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...