Dalin fotot/ Ndodh befasia e madhe: Luizi puth Dea Mishel

Çfarë po ndodh? Luizi puth Dea Mishel.

 

Debatet e ashpra, kërcënimet dhe fyerjet, janë të përditshme në shtëpinë e ‘Big Brother VIP Albania’. Ato arrijnë deri aty sa largojnë banorët nga njëri-tjetri, duke vënë një mur të padukshëm.

 

Një nga skenat e cila u komentua dhe ende përmendet në shtëpi, është kërcënimi i bërë nga Luizi për Dean.

 

‘Do të të shtyp me këmbë, do të zhgarravis’.

 

Kjo deklaratë u bë në momentin që Dea nxorri në nominim Luizin, Kiarën dhe Efin. Dea nuk e priti aspak mirë, saqë kërkoi nga produksioni që të merren masa. Kjo bëri që mes saj dhe Luizit të kishte një distancë të frikshme.

 

Mirëpo, mbrëmjet e bukura, me muzikë, pije dhe rroba të reja sjellin gjëra të papritura. Në ‘Prime-n’ e kaluar, banorët morën kostume dhuratë nga linja e Lori Hoxhës. Vëllai i madh u kujdes që banorët të kishin muzikë, duke ftuar një DJ, e madje edhe një aparat fotografik, për të kapur disa momente mes tyre.

 

Duke qënë fotograf, Pirro realizoi shkrepje të bukura. Përveç Luizit e Kiarës dhe Kristit e Kejsit, një foto tërhoqi vëmendjen në rrjet. Ajo e Luizit dhe Deas.

 

Dy personat që deri më sot kanë pasur shumë distancë dhe debate, u panë në foto së bashku. Luizi shihet duke e puthur në faqe, ndërsa Dea shikon aparatin dhe buzëqesh.

 

Nuk dihet nëse kjo foto do jetë kthesë në marrëdhënien e tyre apo ishte e gjitha për show.

 

 

RRUGA SHKODËR – VELIPOJË, ATY KU SHPEJTËSIA BËHET RREZIK I MADH PËR DREJTUESIT

Nga Nereida Vitoja   Kur edhe pak muaj na ndajnë nga rritja e temperaturave dhe hapja e sezonit turistik në Velipojë, vëmendja duhet të shkojë në...

SKANDAL! “Era Krist në të gjithë dhomën”/ Olta Gixhari i habit të gjithë me veprimin e fundit, i fut duart… (Video)

Aktorja Olta Gixhari me veprimin e fundit, ka habitur jo vetëm banorët në shtëpinë e Big Brother, por edhe audiencën, teksa kontrollonte sendet personale...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME