“Nëse ke k…”/ Menjëherë pas nominimit, plas keq mes Oltës dhe Kiarës (VIDEO)

Përzgjedhja e Oltës për tre të nominuarit e kësaj jave ishte sa e pritshme aq edhe surprizuese, kjo pasi përballë Luizit dhe Kiarës ajo vendosi të lërë Bledi Manen, i cili ka një javë që është bërë pjesë e shtëpisë. Vendimi i Oltës nuk i ka pëlqyer Kiarës, e cila ia ka thënë në sy Oltës mendimin e saj, duke i shprehur se “duhet t’i binte drejtpëdrejt Luizit.”

 

Nga ana tjetër, Olta insistoi se vendimi i saj për nominimin është marrë në moment të fundit, pas deklaratave të Luizit për të.

 

Olta: Unë do çoja Jonën, Bledin dhe Luizin në nominim. Nuk doja të të godisja ty. Unë mendoj që shancet për të dalë janë më të mëdha për atë tjetrin (Bledin).

 

Kiara: Doje të godisje Luizin me mua, më re në qafë. Unë e prekur jam, normale që do jem. Nëse doje të hiqje Bledin, ti vije atë, Luizin dhe Maestron. Kurse kur vë Kiarën, e ke me Luizin personale.

 

Olta: Nëse do doja të të hiqja do të të vija me Maestron dhe Luizin, ose me vete. Ai tani Bledin e ka përballë gruas së vet, le ta nxjerri, meqë donte të ma vinte mua kundër.

 

Kiara: Bledi është ngacmues, intrigant dhe shancet janë më të larta që të dali një njeri që është më pak ashtu. Për mua nuk ke bërë mirë. Amosin nuk ta hoqi Luizi ty. Nëse ke këllqe merru me burrin tim. U more me një person që nuk të ka bërë asnjë gjë. Është shumë fallco, se robi kur ka ndërmend të të nominojë ruan një llojë qëndrimi. Ajo po ma bënte shumë qejfin. Ishte e pritshme.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...